Króliki domowe

Króliki domowe- odpowiednia opieka, porady, galerie USZATE FORUM

Ogłoszenie

Nowych użytkowników prosimy o przedstawianie się.

#1 2007-11-04 12:34:12

Dorka

Nowicjusz

3929998
Sk±d: ¦l±sk
Zarejestrowany: 2007-11-03
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Pamiętnik Du¶ka :P

A no witanko :)
Mam już troszke latek i nazywam się Dusiek. Teraz mam 21 miesięcy i 1 tydzień. No więc skoro rok ma 12 miesięcy, to mam rok 9 miesięcy i tydzień. Moja pani zwie się Dorota. Pamiętam dzień kiedy po mnie przyszła. Z kolegami siedzieli¶my w małym akwarium. Mówili na mnie inny bo byłem strasznie włochaty i z płaskim pyszczkiem. Od razu Dorota z mam± przyszła nas poogl±dać. Zwróciłem jej szczególn± uwagę, lecz chyba wolała jakiego¶ ,,normalnego" królika. Mamie Doroty bardzo się spodobałem i wzięły mnie. Nagle pani zapakowała mnie do kartonu. Dalej pamiętam tylko to, że troche mn± telepało i czułem ¶wieże powietrze. Karton został otworzony w jakim¶ dziwnym miejscu. Wiem teraz, że to był samochód.
Bardzo się bałem, byłem młody, nie chciałem być jeszcze odł±czany od moich przyjaciół.
Gdy dotarli¶my do domu mojej pańci pu¶ciła mnie na łóżko. Urz±dziła mieszkanko i mnie tam włożyła. Na pocz±tku nie chciałem wyskakiwać z klatki, bałem się. Pańcia my¶lała, że nie umiem więc podstawiła mi drabinkę. Na drugi dzień wzięła mnie na łóżko gdzie przyznam się, potocznie mówi±c oblałem jej łóżko. Pańcia nie miała mi tego za złe.
Nie będe się tu dużo rozpisywać. Trcohę nie ufam ludziom,. Wiem, że pańcia mnie kocha, choć czasami nie udaje jej się mn± dobrze zaopiekować. Uwielbiam jak mnie głaszcze po nosku albo daje po sobie skakać. Fajnie jak sie ze mn± bawi. Podejrzewam że nie wie jak.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl